Partnerské VIP slevy

Našim partnerem se může stát firma i jednotlivec.

Partnerské VIP slevy pro nefiremní zákazníky jsou podmíněny výši souhrnu předchozích řádně dokončených objednávek, minimálně 3000 Kč.

Standartní partnerské VIP slevy pro nefiremní zákazníky jsou ve výši 15%.

Partnerské VIP slevy pro firmy a živnostníky jsou podmíněny výši souhrnu předchozích řádně dokončených objednávek, minimálně 6000 Kč.

Standartní partnerské VIP slevy pro firmy a živnostníky: 25%.

Slevy se nesčítají, platí vždy vyšší sleva.


Žádost o VIP členství

Po dosažení požadovaných podmínek si může firma či jednotlivec u nás zažádat o VIP členství a čerpat tak VIP slevy či jiná zvýhodnění.

Žádosti o VIP členství můžete posílat na email obchod@ozivto.cz a do předmětu napište Žádost o VIP členství:


Jako firma či živnostník do emailu uveďte: Jméno, adresu, IČO.
Jako jednotlivec do emailu uveďte: Jméno, adresu.

Po obdržení žádosti vás zařadíme mezi partnery. V případě prodlevy mezi vaší žádostí a tím, než vás zařadíme mezi partnery, vám ponížíme mezitím vytvořenou objednávku o VIP slevu.

Partnerská VIP sleva začne být uplatňována okamžitě po zařazení mezi partnery a to u všech prodávaných produktů včetně laserového gravírování.. Je však podmiňována objednávkou nad 1.000,- Kč pro nefiremní zákazníky a 2.000 Kč pro firemní zákazníky v případě jednorázové objednávky a stejnou hodnotou v době ukončení rezervace. Pokud tuto hodnotu nedodržíte, bude Vám účtována klasická cena zboží, jako by jste partnerskou slevu neměli.

Abyste mohli využívat vašich partnerských výhod, musíte být přihlášeni pod svým účtem před dokončením objednávky, jinak vás systém nerozezná. Při provádění objednávky bez registrace lze využít pouze slevu za dopravu zdarma nad 2000 Kč.

Ostatní informace viz. Obchodní podmínky.
Datum platnosti od: 1.6.2018